Bethesabı Giriş

Bethesabı Giriş
Bethesabı Giriş

Bethesabı giriş işlemini, 3 farklı yöntem ile gerçekleştirebilirsiniz. Sitenin kapatıldığını görüyor iseniz, engellendiğini görüyor iseniz, hemen bu 3 yöntemden bir tanesini tercih edebilirsiniz. Elbette daha pratik olan yöntem aşağıda açıklanacak olan yeni giriş adresi olacaktır.

Bethesabı DNS İle Giriş

Bethesabı DNS ile giriş bazı şahıslar yani üye olan şahıslar ya da ziyaretçiler tarafından tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. DNS ayar değişikliği, Türkiye ip adreslerinde kapatılmış, engellenmiş herhangi bir siteye giriş yapabileceğiniz adres anlamına gelmektedir ya da adres değişikliği anlamına gelmektedir. Bunun için bilgisayar ya da cihazlarınızın internet bağlantı ve özellikler bölümünden hareket edeceksiniz. DNS adreslerinin olduğu bölüme kadar ilerleyeceksiniz. İnternetten bulacağınız DNS adreslerini, sistemde yüklü DNS adresleri ile değiştirmeniz gerekmektedir. Değişiklik yapıldığı andan itibaren, kapatılan adres yazıldığında sitenin açıldığını görebilirsiniz. Tabii ki bunun şartı, kullanılır haldeki DNS sunucu adreslerini internetten sağlıklı bir şekilde bulmanız olacaktır.

VPN İle Giriş

Bethesabı VPN ile giriş sistemi ya da siteye erişim konusunda tercih edilen seçenekler arasında bulunmaktadır. Bu işlemin yapılmasında da belirli bir uygulama gündeme gelecektir. İnternet sağlayıcıları üzerinden hareket edilmektedir. İnternet sağlayıcılarının ayarlar bölümüne gelinmesi gerekecektir. Bu bölüm üzerinden uzantılar sekmesi tercih edilecektir. Uzantılar sekmesinde VPN uygulamasının yer alıp almadığına bakılacaktır. Yer alıyor ise, etkin kıl kutusu işaretlenecektir. Pasif durumda bir buton bulunuyor ise, aktif duruma getirilecektir. Yer almıyor ise, eklenti edinin yazısı üzerinden hareket edilecek ve VPN uygulaması sisteme adapte edilecektir.

Güncel Giriş Adresi

Bethesabı giriş işleminde yaşanması muhtemel problemi ortadan kaldırabileceğiniz pratik bir yöntem bulunmaktadır. Bu yöntem bethesabı güncel giriş adresi olarak karşınıza çıkacaktır. Bet hesabı sitesinin kapatılması ile birlikte, derhal kurucu ve işleticisi Limited Şirketi’nin yeni ve güncel giriş adresi ile siteyi yeniden hizmete açtığı görülmektedir. Şu an itibarı ile kullanılacak güncel giriş adresi ifadesinin bethesabı10 olarak gündeme geldiği görülecektir. Bu adresi üzerinden siteyi rahat ve güvenli bir şekilde açıp kullanmaya devam edebilirsiniz. Adres değişikliğini takip etmeniz gerekebilir. Bu konuda sitemizi tercih eder iseniz, daha hızlı, daha güvenli bir şekilde derhal yeni giriş adresine ulaştığınızı göreceksiniz. Sizlerin karşısında her zaman bethesabı giriş linki ya da yeni giriş adresi gibi ifadeler çıkarılacaktır. Elbette ki sitenin Twitter gibi, Instagram gibi sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz. Elbette bet hesabı üyelik işlemini yapabilir ve elektronik posta ya da SMS aracılığı ile yeni giriş adresini alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın